Czterdziestoletni prawiczek Film

ANTYKLERYKALNE PRZEMYŚLENIA - ANTYKLER

Temat: Co dziś robiliście?
nie było rady bo się zepsuł dekoder za****ny i nici z telewizji. A jeszcze mój Tata, mądry człowiek nawypożyczał takich filmów jak "Czterdziestoletni prawiczek". I lub tu człowieku niedzielę!
Źródło: phobiasocialis.fora.pl/a/a,36.htmlTemat: Kino
Dobra, to ja coś też napisze, kolejność przypadkowa, nie wymieniam już Beatles'owych filmów z wiadomych powodów Czterdziestoletni Prawiczek Wykiwać klawisza (może po prostu wszelkie filmy z Adamem Sandlerem), Pitch Black, Dom...
Źródło: macca.fora.pl/a/a,117.html


Temat: Komedie
... "czterdziestoletni prawiczek" i dwie pierwsze części strasznego filmu oraz całą masę innych komedii
Źródło: fanimetalu.fora.pl/a/a,349.html


Temat: Najlepsze filmy
kurka blaszka tak ze trzech filmów nie dodałem a są dla mnie zbyt ważne więc zmieniam moją listę na poniższą ta pierwsza się nie liczy a więc: 1.Pulp Fiction 2.Władca pierścieni-trylogia ... 16.Blade-trylogia 17.Obcy-saga 18.Piątek-trylogia 19.Monty Python-trylogia 20.Czterdziestoletni prawiczek 21.Terminator 2 22.Transporter 23.Cube-trylogia 24.Piła-saga 25.Spiderman-trylogia 26.Piraci z Karaibów-trylogia 27.300 28.Kiler 1,2 29.Batman-saga 30.Godziny Szczytu-trylogia No teraz to już nic nie będę zmieniać w mojej liście dodam tylko że można jeszcze zrobić osobne rankingi filmów polskich,bajek i anime tylko że anime osobno i bajki osobno co myślicie?
Źródło: fanimetalu.fora.pl/a/a,392.html


Temat: Mike Oldfield i TD
to czterdziestoletni prawiczek, a nie 40letni kawaler.
Źródło: forum.studio-nagran.pl/viewtopic.php?t=1636


Temat: Jeśli lubicie komedie...
Jeśli lubicie komedię, to koniecznie idźcie na film ,, Czterdziestoletni prawiczek,, Mam nadzieję, że będzie w Drawskim kinie... To film dla każdego, bez względu na wiek. Nie polecam filmu ,,Kurczak mały,, ale jeśli leci u Was ,,Madagaskar,, to też świetna zabawa dla całej rodziny. To najlepszy film o prawdziwej przyjaźni, która przezwycięża nawet naturalne instynkty ,, lwa mięsożercy,, ...
Źródło: forum.drawskopomorskie.com/viewtopic.php?t=119


Temat: Zmierzch - trÓ story
wideo... o mchach, porostach i... plechach! Jea, kiedy mówił jakiż to ten film jest świetny, niemal piszczał z radości. Taa... czterdziestoletni prawiczek mieszkający u matki.
Źródło: farneor.webplus.net.pl/viewtopic.php?t=169


Temat:
każdy? niektore filmy są takie nudne np czterdziestoletni prawiczek. nuda
Źródło: gimpniewy.fora.pl/a/a,58.html


Temat: Hit czy shit?
shit czterdziestoletni prawiczek [nie film, a facet
Źródło: strefanaruto.fora.pl/a/a,319.html


Temat: Filmy
Polecam film "Czterdziestoletni prawiczek" komedia na poziomie !
Źródło: only-se.com/viewtopic.php?t=57


Temat: Szybcy i wściekli Tokio Drift
zakazanych wyścigów na najwyższych obrotach - tym razem w scenerii Tokio. Idąc śladami swoich poprzedników, film "Szybcy i wściekli: Tokio Drift" prezentuje najnowszy rozdział w cieszącej się niezwykłą popularnością serii, która ... Za sterem kamery trzeciej części "Szybkich i wściekłych" stanął reżyser JUSTIN LIN ("Better Luck Tomorrow"). Autorem scenariusza do filmu jest CHRIS MORGAN ("Cellular"), w roli producenta wystąpił po raz trzeci już NEAL H. MORITZ (dwie pierwsze części "Szybcy i wściekli" oraz "Za szybcy, za wściekli". Producentem wykonawczym obrazu jest CLAYTON TOWNSEND ("Czterdziestoletni prawiczek" /The 40-Year-Old Virgin/). W zespole filmowców pracujących przy filmie ... projektantka kostiumów SANJA MILKOVIC HAYS ("Szybcy i wściekli" /The Fast and the Furious/). Autorem muzyki do filmu jest BRIAN TYLER ("Constantine").
Źródło: gisland.fora.pl/a/a,455.html